Skip to main content

BASENY

Baseny 

Jesteśmy firma oferującą kompleksowe podejście do wentylacji hal basenowych, rozpoczynając od indywidualnego projektu dostosowanego do wymagań klienta i specyfiki jego obiektu. Specjalizujemy się w basenach rezydencji w których dostosowujemy rozwiązania do unikalnych wnętrz zachowując komfortowy klimat w hali basenowe i jednocześnie dbając o niski poziom hałasu.  Nasze realizacje projektowane są z myślą o efektywności energetycznej wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła. Kompleksowe usługi pozwalają nam na odpowiednim etapie dostosować i skoordynować instalacje planując źródła ciepła,  przestrzenie technologiczne i ewentualne wykorzystanie ciepła/chłodu odpadowego.  

W ramach naszych usług oferujemy: 

  1. Doradztwo na poziomie powstawania architektury: opracujemy wytyczne uwzgledniające przestrzenie techniczne dostosowane do przewidzianych technologii i aranżacji
  2. Projektowanie indywidualnych rozwiązań: nasz zespół projektowy pracuje z klientami, aby stworzyć system idealnie dopasowany do ich potrzeb i wymagań. 
  3. Instalacja wysokiej jakości systemów: dysponujemy doświadczonymi monterami, którzy profesjonalnie wykonają system wentylacji, zapewniając jego skuteczność i niezawodność. 

Dzięki naszej pasji do innowacji i dbałości o jakość, 4DOM jest Twoim zaufanym partnerem w sprawie zapewnienia optymalnych warunków dla basenu w Twoim domu przez cały rok.