Skip to main content

KOTŁOWNIA GAZOWA

To nadal świetne rozwiązanie, z wieloma możliwościami. Stosowane kondensacyjne kotły gazowe są dziś niezwykle oszczędne a ich modulacja mocy pozwala na dostosowanie się urządzenia do bieżącego zapotrzebowania na ciepło co owocuje bardzo oszczędna eksploatacją. W naszej ofercie znajdują się urządzenia od kilkunastu do kilkuset kilowatów z możliwością pracy wielu obiegów grzewczych i  indywidualnym sterowaniem każdego z nich.

kotłownia gazowa

Kotłownia gazowa umożliwia sprawne i przyjazne sterowanie temperaturą instalacji grzewczej i ciepłej wody użytkowej a kompaktowa obudowa umożliwi montaż niezwykle małych przestrzeniach.

Na przestrzeni wieloletniej działalności firmy montowaliśmy kotły gazowe praktycznie wszystkich dostępnych marek, naszej ofercie znajdziecie Państwo „tylko dwie” którym ufamy od lat. Ich wybór to gwarancja sprawnej, wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzenia grzewczego.

Kotły gazowe z montażem – Warszawa i okolica 

kotłownia gazowa w domu

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby inwestorów prywatnych oferujemy indywidualne podejście do Klienta. Naszym Klientom doradzamy w zakresie optymalnego wyboru urządzenia grzewczego – tak, aby kotłownia gazowa w domu działała z najwyższą sprawnością, a zarazem była ekonomiczna w użytkowaniu i łatwa w obsłudze. Dostarczamy rozwiązania odznaczające się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. To przekłada się na bezawaryjną eksploatację kotłowni zarówno w domu całorocznym, jak i nieruchomości użytkowanej sezonowo.

W asortymencie posiadamy wysokiej jakości kotły gazowe dedykowane do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. W zależności od potrzeb danej nieruchomości kotłownia gazowa może zostać wyposażona w kocioł jedno- lub dwufunkcyjny.

Kotłownia gazowa w domu: Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy doświadczenie w realizacji różnicowanych projektów. Doskonała znajomość rynku poparta wieloletnim doświadczeniem oraz otwartością na innowacyjne rozwiązania przekłada się na możliwość efektywnej realizacji nawet najbardziej śmiałych projektów. Kotłownie gazowe projektujemy na potrzeby nieruchomości nowopowstających, jak i domów modernizowanych.

Klientów zainteresowanych montażem kotła gazowego w domu zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze rozwiązania, które najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom.