Skip to main content

INSTALACJA WOD-KAN

4DOM zapewnia Państwu:

  • dostosowanie najlepszych rozwiązań do istniejących warunków,
  • zapewnienie czystości i szybkiego montażu,
  • wysoki poziom komunikacji z mieszkańcami,
  • uzyskanie jakości zapewniającej długi okres eksploatacji.
instalacje sanitarne warszawa

Jako marka nieprzerwanie działająca w branży HVAC oferujemy:

  • instalacje C.O.: tradycyjne instalacje centralnego ogrzewania wykorzystujące grzejniki ścienne, jak również nowoczesne systemy grzewcze,
  • instalacje Wod.-Kan.: projektujemy i wykonujemy instalacje nowe, jak również modernizujemy instalacje w obiektach już eksploatowanych.

Usługi instalacyjne realizujemy na potrzeby nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa oraz innych punktach województwa mazowieckiego.

Technologie stosowane w instalacjach sanitarnych i grzewczych

Oferując instalacje sanitarne dużą wagę przywiązujemy do ich jakości. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami systemów, dlatego możemy Państwu zaproponować dobry stosunek jakości do ceny. W 4DOM renowacja instalacji wodno- grzewczych oparta jest na sprawdzonych technologiach instalacyjnych:

  • polietylenu sieciowanego PE RT/Al/ PERT oraz PEX/AL/PEX o łączeniach, zaprasowywanych,
  • polietylenu sieciowanego PEX-A o łączeniach zaciskanych,
  • instalacyjnych stalowych o łączeniach zaprasowywanych,
  • polipropylenu zgrzewanego.
instalacje grzewcze warszawa

Stosowanie dedykowanych technologii w zakresie renowacji ma decydujący wpływ na jakość życia mieszkańców w czacie remontu oraz wysoką jakość wprowadzonego rozwiązania. Celem naszej firmy jest wdrażanie najbardziej energooszczędnych rozwiązań, które podniosą komfort korzystania z obiektu, jednocześnie obniżając koszty jego utrzymania. Wykonujemy nie tylko instalacje sanitarne, stosując przy tym nowoczesne technologie, ale oferujemy również montaż rekuperacji. Jest to rozwiązanie, które wykorzystuje zewnętrzne źródła energii, dzięki czemu instalacje grzewcze są dużo tańsze w utrzymaniu.

Nowe instalacje C.O. i Wod.-Kan. – od projektu, po uruchomienie

Szereg usług związanych z realizacją systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych realizujemy na potrzeby obiektów nowopowstających – domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojących. Nowoczesne budownictwo energooszczędne umożliwia stosowanie atrakcyjnych pod względem kosztów eksploatacji instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje te korzystają z odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu są tanie w eksploatacji, a jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Instalacje wod.-kan. również mają wpływ na koszt eksploatacji nieruchomości. W swoich projektach wdrażamy rozwiązania, które sprzyjają oszczędnej eksploatacji wody, a zarazem dają gwarancję bezawaryjnej eksploatacji instalacji przez długi czas. Obok dystrybucji wody w nieruchomości oferujemy również nowoczesne systemy C.W.U., dzięki którym uzyskanie optymalnej temperatury wody użytkowej jest możliwe przy znacznej redukcji kosztów z tym związanych.

Instalacje sanitarne Warszawa – nasza oferta

Ze względu na to, że działamy kompleksowo, jesteśmy Państwu w stanie zapewnić niezbędny zakres usług, które poprawią jakość użytkowania budynku. Stosujemy instalacje grzewcze, które opierają się na odzyskiwaniu źródła ciepła z naturalnych zasobów, co jest prostą drogą do zwiększenia oszczędności na ogrzewaniu w sezonie zimowym. Opracujemy również projekt i wykonamy montaż instalacji sanitarnej w nowych budynkach oraz przeprowadzimy renowację systemu w zamieszkałych już domach. Obsługujemy instalacje centralnego ogrzewania i systemy grzewcze oraz instalacje wod.-kan. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektu instalacji, po jej ewentualny serwis. Swoją ofertę kierujemy do klientów z okolic Warszawy. Zapraszamy do współpracy! Swoją ofertę kierujemy do klientów z okolic Warszawy. Zapraszamy do współpracy!