INSTALACJA WOD-KAN

Instalacje sanitarne

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą działającą w branży instalacyjno-grzewczej od 1998 roku. Mamy za sobą szereg inwestycji wymian w istniejących budynkach wielorodzinnych, obiektach nowo budowanych oraz domach jednorodzinnych. Wykonujemy instalacje grzewcze wraz z opracowaniem projektu oraz pomocą w wyborze najlepszych urządzeń. Na rynku dostępne są coraz bardziej zaawansowane technologicznie instalacje grzewcze, które spełniają wymagania budownictwa ekologicznego i energooszczędnego. Stale się rozwijamy, dlatego doskonale orientujemy się w nowościach w branży i możemy doradzać Państwu w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

4DOM zapewnia Państwu:

  • dostosowanie najlepszych rozwiązań do istniejących warunków,
  • zapewnienie czystości i szybkiego montażu,
  • wysoki poziom komunikacji z mieszkańcami,
  • uzyskanie jakości zapewniającej długi okres eksploatacji.

Oferując instalacje sanitarne dużą wagę przywiązujemy do ich jakości. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami systemów, dlatego możemy Państwu zaproponować dobry stosunek jakości do ceny. W 4DOM renowacja instalacji wodno- grzewczych oparta jest na sprawdzonych technologiach instalacyjnych:

  • polietylenu sieciowanego PE RT/Al/ PERT oraz PEX/AL/PEX o łączeniach, zaprasowywanych,
  • polietylenu sieciowanego PEX-A o łączeniach zaciskanych,
  • instalacyjnych stalowych o łączeniach zaprasowywanych,
  • polipropylenu zgrzewanego.

Stosowanie dedykowanych technologii w zakresie renowacji ma decydujący wpływ na jakość życia mieszkańców w czacie remontu oraz wysoką jakość wprowadzonego rozwiązania. Celem naszej firmy jest wdrażanie najbardziej energooszczędnych rozwiązań, które podniosą komfort korzystania z obiektu, jednocześnie obniżając koszty jego utrzymania. Wykonujemy nie tylko instalacje sanitarne, stosując przy tym nowoczesne technologie, ale oferujemy również montaż rekuperacji. Jest to rozwiązanie, które wykorzystuje zewnętrzne źródła energii, dzięki czemu instalacje grzewcze są dużo tańsze w utrzymaniu.

Instalacje sanitarne – nasza oferta

Ze względu na to, że działamy kompleksowo, jesteśmy Państwu w stanie zapewnić niezbędny zakres usług, które poprawią jakość użytkowania budynku. Stosujemy instalacje grzewcze, które opierają się na odzyskiwaniu źródła ciepła z naturalnych zasobów, co jest prostą drogą do zwiększenia oszczędności na ogrzewaniu w sezonie zimowym. Opracujemy również projekt i wykonamy montaż instalacji sanitarnej w nowych budynkach oraz przeprowadzimy renowację systemu w zamieszkałych już domach. Swoją ofertę kierujemy do klientów z okolic Warszawy. Zapraszamy do współpracy!