Skip to main content

KLIMATYZACJA

Mieszkasz w centrum Warszawy, gdzie wietrzenie z powodu smogu jest niemożliwe? A może pracujesz w biurze, które ma ekspozycję południową? Poddasze w Twojej instytucji nagrzewa się ekspresowo? W tych i w innych sytuacjach niezbędna okaże się klimatyzacja.

Zajmujemy się projektowaniem, dobieraniem oraz montowaniem rozwiązań, które poprawiają komfort życia i pracy. Dzięki możliwości regulacji temperatury, w swoich wnętrzach możesz czuć się zawsze świeżo, energicznie i komfortowo, bez względu na porę roku czy dnia. Szczególnie teraz, gdy globalne ocieplenie staje się faktem, warto rozważyć klimatyzację w miejscu, w którym mieszkasz, odpoczywasz, pracujesz. Współpracując z nami, możesz liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo na etapie wyboru najlepszego produktu, ale też bezpłatną wycenę swojej inwestycji!

Obsługiwane inwestycje

Naszym klientom proponujemy wyłącznie najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań. W asortymencie mamy produkty renomowanych marek, w tym:

  • Daikin,
  • Samsung,
  • Mitsubishi

Projektujemy instalacje oraz montujemy je w domach, miejscach pracy (biura, instytucje) i na terenach obiektów użyteczności publicznej (galerie handlowe, lokale usługowe). Rejonem naszej działalności obejmujemy całe województwo mazowieckie, w tym szczególnie Warszawę oraz okoliczne miejscowości.

Nigdy nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Projekt klimatyzacji dopasowujemy do specyfiki obiektu, układu wnętrz, oczekiwań użytkowników. Mogą to być proste systemy intuicyjne w obsłudze lub nowoczesne instalacje, obsługiwane elektronicznie, pracujące ekologicznie i energooszczędnie.

Zapraszamy do kontaktu. Jeśli zależy Ci na poprawie komfortu pracy oraz samopoczucia w domu, pomożemy Ci zaprojektować przestrzeń z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań. Oprócz klimatyzacji mogą to być systemy rekuperacji, fotowoltaiki, pompy ciepła oraz inne, które sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również firmowych.